ايرنا/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي، خدمات درماني و بهداشتي چهارمحال و بختياري گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۹ بيمار مشکوک به ويروس کرونا در بخش‌هاي درماني ويژه کروناي استان بستري شدند که از اين تعداد آزمايش ۵۳ نفر مثبت اعلام شد.

مجيد شيراني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي، خدمات درماني و بهداشتي چهارمحال و بختياري اظهار کرد: همچنين با مراجعه ۳۵۵ بيمار مشکوک به مراکز بهداشتي استان، آزمايش ۱۰۲ بيمار سرپايي نيز مثبت اعلام شد و بايد در خانه اصول قرنطينه را همراه با توصيه‌هاي پزشکي رعايت کنند.
وي از فوت يک بيمار جديد مبتلا به کرونا در استان طي ۲۴ ساعت گذشته، تصريح کرد: شمار فوت‌شدگان ناشي از اين ويروس در استان به يک هزار و ۱۸۵ نفر رسيد.
شيراني با هشدار نسبت به سرعت افزايش شيوع کرونا در استان، تصريح کرد: چنانچه روند شيوع کرونا در استان به همين شکل تداوم يابد موج پنجم کرونا در استان طولاني خواهد شد و اين موضوع با توجه به فرسودگي کادر بهداشت و درمان و ناکافي بودن تخت‌هاي بيمارستاني چالش جدي براي استان به وجود مي‌آورد.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي، خدمات درماني و بهداشتي چهارمحال و بختياري با بيان اينکه رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي در استان کاهش يافته است و دورهمي‌ها و مراسم‌هاي متعدد عروسي و عزا در استان در حال برگزاري است، خاطرنشان کرد: انتظار مي‌رود مردم در استفاده از ماسک و به ويژه رعايت فاصله اجتماعي جديت بيشتري داشته باشند.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday