پايگاه خبري پليس/ معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامي استان البرز گفت: فردي که اقدام به انتشار تصاوير خالکوبي و شيطان پرستي در فضاي مجازي مي‌کرد توسط عوامل پليس امنيت عمومي استان دستگير شد.

سرهنگ محمد معظمي گودرزي، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامي استان البرز اظهار کرد: در پي رصد فضاي مجازي توسط کارشناسان پليس امنيت عمومي استان، مرد ۳۷ ساله اي که اقدام به انتشار تصاوير خالکوبي و شيطان‌پرستي در فضاي مجازي براي بانوان و آقايان مي کرد در يکي از مناطق شهرستان کرج مورد شناسايي قرار گرفت.
وي افزود: با انجام اقدامات پيچيده پليسي و جمع آوري مستندات لازم، محل اختفاي متهم شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي، طي يک عمليات غافلگيرانه متهم دستگير و پليس امنيت عمومي استان منتقل شد.
سرهنگ معظمي گودرزي بيان کرد: متهم پس از مواجهه با مستندات پليسي، به جرم خود مبني بر انتشار تصاوير خالکوبي و شيطان پرستي در فضاي مجازي اعتراف، که در اين خصوص محتواي مربوطه از صفحه اين فرد حذف و متهم به همراه پرونده تحويل مراجع قضايي شد.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامي استان با اشاره به اينکه از ابتداي سال جاري تا کنون ۲۰ نفر از افرادي که اقدام به انتشار محتواي مجرمانه در فضاي مجاري مي کنند در استان البرز دستگير شده اند و صفحات اين افراد حذف يا مسدود شده است، عنوان کرد: پليس سر سوزني با مجرمان تعارف ندارد و برابر قانون با هنجارشکنان برخورد خواهد کرد.
وي گفت: هموطنان عزيز در صورت مشاهده هرگونه فعاليت مجرمانه در فضاي مجازي، مراتب را از طريق مرکز فوريت هاي ۱۱۰ با پليس در ميان بگذارند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday