باشگاه خبرنگاران/ به مناسبت ايام دهه ولايت و امامت کاروان شادي پيمايي غدير از پنجم تا هفتم مرداد ماه در شهر مقدس شيراز به اجراي برنامه مي‌پردازد.
 

حجت الاسلام رحيم‌صفري گرايي، معاون فرهنگي و اجتماعي اوقاف فارس ضمن گرامي داشت ايام سراسر نو دهه ولايت و امامت بيان داشت: با توجه به نزديک شدن به ايام پاياني اين دهه مبارک و فرا رسيدن عيد بزرگ غدير خم، کاروان شادي پيمايي غدير به همت مرکز افق بقعه متبرکه سيد نظام‌الدين محمود(ع) مشهور به شاهداعي الي الله شيراز و با همکاري هيات دانش آموزي انصار المهدي(عج)، پايگاه‌هاي مقاومت بسيج امام حسين(ع) و اميرالمومنين(ع) راه اندازي و از پنجم تا هفتم مرداد ماه به اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي و مذهبي در سطح شهر مقدس شيراز خواهد پرداخت.
او افزود: با شيوع ويروس منحوس کرونا از يک و نيم سال گذشته و محدوديت در برگزاري مراسم‌هاي فرهنگي، مذهبي و تجمعات يکي از ابتکارات و ايده‌هاي تبليغ و ترويج شعائر اهل بيت عليهم السلام به ويژه در دهه ولايت و امامت راه اندازي و حرکت کاروان‌هاي شادي پيمايي در سطح شهر‌ها بوده است و امسال نيز در سومين حرم اهل بيت عليهم السلام شاهد فعاليت اين کاروان در سه محور مختلف شهري خواهيم بود.
معاون فرهنگي و اجتماعي اوقاف فارس با بيان اينکه حرکت اين کاروان در روز‌هاي پنجم و ششم مرداد از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز مي‌شود؛ گفت: مسير حرکت کاروان شادي پيمايي غدير در روز پنجم مرداد از بلوار رازي و سپس به سمت دروازه قرآن، ميدان آزادي، بلوار شهيد چمران، معالي آباد و فرهنگ شهر خواهد بود و در روز ششم مرداد ماه نيز به سمت خيابان شاهداعي الي الله، کوي زهرا و پل کابلي ميدان وليعصر حرکت خواهد کرد.
صفري ادامه داد: در روز هفتم مرداد مسير کاروان غدير به سمت فرودگاه شهيد دستغيب شيراز، آرامگاه سعدي و حافظيه خواهد بود و برنامه‌هاي اين کاروان در روز عيد غدير خم از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد.
معاون فرهنگي و اجتماعي اوقاف فارس هدف از اجراي اين برنامه را تبليغ فرهنگ غدير و تعميق باور‌هاي نوجوانان و جوانان دانست و ابراز کرد: پخش مولودي، اجراي گروه سرود، نورافشاني و توزيع يکهزار بسته بهداشتي و تبرکي ميان مردم از جمله برنامه‌هاي کاروان شادي پيمايي غدير در سطح شهر شيراز است.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online