باشگاه خبرنگاران/ معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي شيراز گفت: بيمارستان‌هاي پشتيبان شماره ۲ و ۳ در شيراز، براي بيماران مبتلا به کرونا آماده سازي و تجهيز شد.

دکتر علي اکبري، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي شيراز، اظهار کرد: با توجه به روند رو به رشد تعداد بيماران کوويد۱۹، نياز به تخت‌هاي بستري بيشتر و استفاده از ظرفيت بيمارستان پشتيبان براي ارائه خدمات درماني هرچه بهتر به اين بيماران، بيمارستان‌هاي پشتيبان شماره ۲ و ۳ در شيراز با تلاش شبانه روزي کارکنان امور پشتيباني و رفاهي معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه، تجهيز و آماده خدمات رساني شد.
او افزود: در تحقق رسالت‌هاي تعريف شده و لزوم پشتيباني همه جانبه از مصوبات ستاد مديريت کوويد۱۹ در دانشگاه، به همت مديريت امور پشتيباني و رفاهي معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه و استفاده از تمامي امکانات موجود، با تمام توان نسبت به راه اندازي اين مرکز در کمترين زمان ممکن اقدام شد.
عليرضا قاسمي مدير امور پشتيباني و رفاهي معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي شيراز نيز بيان کرد: آماده سازي و تجهيز بيمارستان‌هاي پشتيبان شماره ۲ و ۳ در شيراز با تلاش شبانه روزي کارکنان زيرمجموعه اين مديريت، اعم از کارکنان واحد‌هاي انبار و تدارکات مرکزي، تاسيسات و خدمات و واحد حمل و نقل انجام شد و به همت زنجيره مديريت واحد، در کمترين زمان ممکن، تجهيز و آماده سازي مراکز درماني ياد شده محقق شد.
او اظهار اميدواري کرد: تا در راه ارائه خدمات درماني مناسب به بيماران، گام کوچکي برداشته و هرچه زودتر شاهد ريشه کن شدن کروناويروس باشيم.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online