باشگاه خبرنگاران/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبيک از افزايش دوبرابري مبتلايان به کرونا در دو هفته گذشته در اين شهرستان خبر داد.

يوسفي سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبيک در ستاد شهرستاني پيشگيري از کرونا اظهار کرد: از ۵۸۰ نفر مراجعه کننده در دو هفته گذشته تست کرونا ۱۴۷ نفر مثبت اعلام شد.
وي در ادامه با بيان اينکه تجهيزات و ظرفيت بيمارستان دولتي شهدا آبيک محدود است افزود: از خيران سلامت درخواست داريم که براي تهيه دارو، کپسول اکسيژن و ساير اقلام مورد نياز ما را ياري کنند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان آبيک گفت: اگر دارو‌هاي مورد نياز بيماران تأمين شود مي‌توان بيماران را به صورت سرپايي و يا در منزل تحت درمان قرار داد.
يوسفي اظهار داشت: تا به امروز ۱۰ هزار و ۳۵۳ نفر در شهرستان آبيک عليه کرونا واکسينه شده اند که از اين تعداد ۷۰ درصد افراد بالاي ۶۰ سال هستند.
وي با بيان اينکه براي کاهش سن واکسيناسيون بايد ۸۰ درصد از واجدان شرايط واکسن کرونا را تزريق کنند، از مردم خواست براي انجام واکسن کرونا در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام و بعد از دريافت پيامک به مرکز تجميعي کرونا واقع در سالن پيامبر اعظم(ص) آبيک و مراکز درماني در روستا‌ها مراجعه کنند.

آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today