شبکه خبر/ رئيس کل دادگستري استان فارس از انهدام هسته مرکزي يک گروه تروريستي ـ تکفيري با هوشياري سربازان گمنام امام زمان(عج) و همکاري پليس اطلاعات ناجا در استان فارس خبر داد.
 
حجت‌الاسلام‌و‌المسلمين سيد‌کاظم موسوي، رئيس کل دادگستري استان فارس بيان داشت: پس از شناسايي هسته مرکزي اين گروهک تروريستي ـ تکفيري ۱۱ نفر از عوامل فعال آن در استان فارس و ساير عوامل اين گروهک در ۶ استان شرقي و غربي کشور شناسايي و طي يک عمليات هماهنگ ۲۵ نفر در اين استان‌ها دستگير شدند.
وي با اشاره به اينکه اين گروهک با هدف اعلام موجوديت و ايجاد رعب و وحشت اقدام به انتشار کليپ‌هايي در فضاي مجازي کرده بودند، گفت: از اين گروهک‌ها مقادير زيادي انواع سلاح و مهمات کشف شده و با تلاش‌هاي انجام شده توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) و پليس اطلاعات استان سرشاخه‌هاي اين گروهک‌ها در خارج از کشور شناسايي و اين شبکه به صورت کلي مورد ضربه قرار گرفت.
رئيس کل دادگستري استان فارس بيان کرد: اين گروهک قصد اجراي عمليات تروريستي همزمان در چندين استان کشور را داشتند که با هوشياري ضابطان قضايي اين عمليات‌ها که با همکاري اطلاعاتي و مالي دو سرويس اطلاعاتي کشور‌هاي اروپايي و منطقه‌اي طراحي شده بود خنثي شد.
رئيس کل دادگستري استان فارس گفت: پرونده اين گروهک تروريستي تکفيري هم اکنون در شعبه بازپرسي ويژه جرائم عليه امنيت دادسراي عمومي و انقلاب شيراز در حال تکميل تحقيقات است.
 

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online