تسنيم/ فرماندار نقده گفت: فرمانداري نقده از مطلبي که اخيرا از زبان رئيس هيات عالي نظارت بر انتخابات شوراها مبني بر بازشماري آراي نقده منتشر شده اطلاعي ندارد و به فرمانداري هيچ ابلاغي در زمينه ابطال يا بازشماري آرا نشده است.

منوچهر شاکر، فرماندار نقده با اشاره به خبري مبني بر بازشماري آراي انتخابات شوراي شهر نقده، اظهار کرد: در اين راستا علي زنجاني رئيس هيات عالي نظارت بر ششمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي آذربايجان‌غربي، خود درخواست ابطال انتخابات نقده را کرده و به هيئت مرکزي نظارت ارسال کرده است.
وي تاکيد کرد: اين در حالي است که فرمانداري نقده نيز در بازشماري آرا مشکلي ندارد و بارها نيز اعلام بازشماري کرده و از ابتدا در چهارچوب قوانين و مقررات آماده بازشماري بوده است.
فرماندار نقده در ادامه تصريح کرد: فرمانداري نقده از مطلبي که اخيرا از نماينده مردم نقده در مجلس و رئيس هيئت عالي نظارت بر انتخابات شوراها مبني بر بازشماري آراي نقده در فضاي مجازي منتشر شده اطلاعي ندارد و به فرمانداري هيچ ابلاغي در زمينه ابطال يا بازشماري آرا نشده و اين موضوع صحت ندارد.
وي گفت: بنابراين از طريق استانداري نيز چه به صورت کتبي و چه به صورت شفاهي چنين چيزي ابلاغ نشده و چنين مطالبي هم اکنون بدون صحت و بي‌مبنا است.

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today