تسنيم/ بستري‌هاي کرونا در کرمان به مريک ز هزار نفر رسيد و در 24 ساعت گذشته 29 کرماني ديگر بر اثر کرونا جان باختند.

مهدي شفيعي، سخنگوي دانشگاه علوم‌‌پزشکي کرمان با اشاره به آخرين آمار استان کرمان از وضعيت موارد مثبت بستري و مرگ و مير ناشي از کرونا، اظهار کرد: تعداد کل موارد بستري مثبت کرونا در بيمارستان‌هاي استان کرمان 994 مورد است.
وي با بيان اينکه از اين تعداد 561 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکي کرمان بستري هستند، افزود: 104 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان، 184 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت، 63 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکي بم و 82 مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکي سيرجان تحت درمان قرار دارند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي کرمان با اشاره به بستري 221 بيمار جديد قطعي کرونا در بيمارستان‌هاي استان کرمان، گفت: تعداد کل موارد بستري مثبت کرونا در استان از ابتداي شيوع کوويد 19، تاکنون به 27 هزار 995 مورد رسيده است.
وي به فوت 29 بيمار کرونايي ديگر در استان کرمان اشاره کرد و افزود: مجموع جان باختگان کرونا در استان کرمان از ابتدا به سه هزار و 465 نفر رسيده است.
شفيعي با بيان اينکه آمار واکسن تزريق شده نوبت اول کرونا در استان کرمان 276 هزار و 228 مورد عنوان کرد و گفت: واکسن تزريق شده نوبت دوم کرونا در استان را 82 هزار و 547 مورد است.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar