اول فارس/ فرمانده انتظامي مرودشت گفت: عامل انتشار تصاوير شخصي يک خانواده در شبکه اجتماعي واتساپ توسط پليس فتا شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ فرشيد زينلي، فرمانده انتظامي مرودشت با اعلام اين مطلب بيان کرد: در پي ارجاع يک فقره پرونده از دادسراي عمومي و انقلاب مرودشت مبني بر انتشار تصاوير خصوصي تعدادي از اعضاي يک خانواده در مراسم عروسي در گروه واتساپ، موضوع در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.
وي ادامه داد: بلافاصله با پيگيري‌هاي فني کارشناسان پليس فتا و سرنخ هاي به دست آمده در فضاي مجازي، عامل انتشار تصاوير خصوصي شناسايي و مشخص شد متهم هم عروس شاکي است.
فرمانده انتظامي “مرودشت” با بيان اينکه کارشناسان متهم را به پليس فتا احضار کردند،  عنوان داشت: متهم در بازجويي اوليه به بزه انتسابي اعتراف و گفت در پي اختلافات قبلي قصد انتقام جويي داشته‌ام.
سرهنگ “زينلي” با اشاره به معرفي متهم به دستگاه قضائي، خاطر نشان کرد: هيچ جرمي در فضاي مجازي از چشم تيزبين پليس فتا دور نخواهد ماند و فضاي مجازي دستمايه انتقام و شوخي و غرض‌ورزي نيست.
اين مقام انتظامي خاطر نشان کرد: رعايت اخلاق همان قدر که در فضاي حقيقي ضرورت دارد در فضاي مجازي نيز مهم است و کاربران بايد رويکرد اخلاق مدارانه داشته باشند و از انتشار و به اشتراک گذاري تصاوير، کليپ‌ها و اطلاعات شخصي و خصوصي ديگران خودداري کنند.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online