فارس/ معاون آموزش متوسطه دهدشت گفت: دانش آموزان دهدشتي در هفتمين جشنواره خوارزمي هفت مقام اول تا سوم کسب کردند.

محمد حسين جمشيدي، معاون آموزش متوسطه دهدشت اظهار کرد: دانش‌آموزان دهدشت در هفتمين جشنواره نوجوان خوارزمي استان خوش درخشيدند.
وي کسب يک مقام اول، چهار مقام دوم و دو رتبه سوم را از افتخارات دانش آموزان دهدشت در اين جشنواره اعلام کرد.
جمشيدي افزود: در فرايند برگزاري اين جشنواره نفرات اول تا سوم محورهاي شش‌گانه در مدارس به سطح شهرستان رسيده و در سطح شهرستان در رقابتي نزديک نفرات برتر انتخاب و به مرحله استاني راه يافتند.
معاون آموزش متوسطه دهدشت ضمن تقدير از همراهي مدير و کارکنان اداري آموزش و پرورش دهدشت و حسن همکاري و تعامل سازنده مديران مدارس گفت: دانش آموزان راه يافته به مرحله کشوري در آينده نزديک جهت معرفي برترين‌ها رقابت خواهند کرد.
وي گفت: در محور ادبيات فارسي زهرا فاطمي از مدرسه دخترانه شاهد رتبه اول، آيناز ظفر از مدرسه مهديه سوق مقام دوم و حسين آذري نژاد از مدرسه جواديه مقام دوم را کسب کردند.
جمشيدي ادامه داد: رتبه دوم در محور زبان انگليسي به فاطمه سيدي پور و فائزه پاکيزه از دبيرستان دخترانه شاهد و مقام سوم اين محور به عسل نيک خو و مهسا سعيديان از دبيرستان غيردولتي شمس رسيد.
به گفته معاون آموزش متوسطه دهدشت در محور پژوهش فاطمه آذرکيش و پرديس آموس از دبيرستان دخترانه شاهد مقام دوم و عرفان برقک و کورش پرندوار از دبيرستان پسرانه شاهد مقام سوم را بدست آوردند.
وي گفت: آرزو رشيديان و شقايق دمشناس از دبيرستان شمس نيز در محور دست سازه به مقام سوم رسيدند.

 

آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today