هه وال موکريان/ رئيس اداره صنعت معدن و تجارت مهاباد گفت: دو انبار بزرگ احتکار روغن موتور به ارزش بيش از ۶۰ ميليارد ريال در اين شهرستان کشف و ضبط شد.

محمد جهين، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد اظهار کرد: در راستاي بازرسي و نظارت بر انبار‌هاي شهرستان و باهمکاري اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، دو انبار بزرگ که اقدام به احتکار کالا کرده بودند کشف و ضبط و پس از تشکيل پرونده جهت رسيدگي به تعزيرات حکومتي ارجاع شدند. 
وي افزود: در يکي از انبار‌هاي کشف شده ۲۶ دستگاه انواع خودرو توليد داخل احتکار شده بود که پس از تشکيل پرونده تخلف احتکار به ارزش بيش از ۳۹ ميليارد و ۸۸۸ ميليون ريال جهت رسيدگي بيشتر و صدور حکم نهايي به مراجع ذي‌صلاح ارجاع شد.
اين مقام مسئول عنوان کرد: در يکي ديگر از انبار‌هاي کشف شده بيش از ۱۰۰ هزار ليتر انواع روغن موتور و روان کننده‌هاي مورد مصرف در خودرو کشف و پرونده تخلف احتکار به ارزش بيش از ۲۱ ميليارد و ۸۲۶ ميليون ريال تشکيل و به تعزيرات حکومتي جهت صدور حکم ارسال شد.
رئيس اداره صمت مهاباد تاکيد کرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفي را از سوي واحد‌هاي صنفي و غير صنفي را از طريق سامانه شبانه روزي ۱۲۴ ستاد خبري يا با مراجعه حضوري و کتبي با ما در ميان بگذارند تا در اسرع وقت مورد بررسي و رسيدگي قرار گيرد.

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today