ايرنا/ فرمانده انتظامي سقز گفت: چهار نفر سارق و يک نفر مالخر در سفز دستگير شدند همچنين ۱۴ دستگاه خودرو سرقتي در اين شهرستان کشف شد.

سرهنگ صيد علي صفري، فرمانده انتظامي سقز اظهار کرد: چهار سارق و يک نفر مالخر در اين شهرستان دستگير شدند و ۱۴ دستگاه خودروي مسروقه در طرح تشديد مبارزه با سرقت توسط ماموران انتظامي اين شهرستان شناسايي و کشف شد.
وي اضافه کرد: با اشراف اطلاعاتي و اقدامات ضربتي ماموران انتظامي شهرستان سقز در راستاي طرح عملياتي مبارزه با سرقت ۴ سارق خودرو و يک نفر مالخر در اين راستا شناسايي و دستگير شدند.
صفري هدف از اجراي طرح تشديد مبارزه با سرقت را افزايش ضريب امنيتي در سطح حوزه استحفاظي عنوان کرد و افزود: با تلاش ماموران در اين طرح عملياتي ۱۴ دستگاه انواع خودروي سرقتي داراي سابقه سرقت از شهرستان سقز و استانهاي همجوار کشف شد.
فرمانده انتظامي سقز با اشاره به مبارزه بي امان و خستگي ناپذير پليس با قاچاقچيان مواد افيوني که سلامت جامعه را هدف گرفته اند از خانواده ها به عنوان حاميان نيروي انتظامي خواست در صورت اطلاع از فعاليت هاي قاچاقچيان مواد مخدر، پليس را از طريق سامانه ۱۱۰ در جريان قرار دهند تا در کمترين زمان ممکن رسيدگي شود.
وي در بخشي از سخنان به دستگيري ۲ نفر سوداگر مرگ در هفته هاي گذشته خبر داد و گفت: در بازرسي از اين افراد، مقدار ۵ کيلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياک کشف شده بود.

آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online