ايرنا/ رئيس شبکه بهداشت و درمان بيجار گفت: با توجه به شيوع بيماري کروناي دلتا در جامعه، افزايش مراکز تزريق واکسن در دستور کار قرار دارد که اولين پايگاه تجميعي واکسيناسيون کوويد ۱۹ در حسينيه شهر بيجار با اين هدف افتتاح و آماده ارايه خدمات است.

دکتر امير مرسا، رئيس شبکه بهداشت و درمان بيجار اظهار کرد: در راستاي سرعت بخشيدن به واکسيناسيون گروه هاي هدف کرونايي، اولين پايگاه تجميعي واکسيناسيون کوويد ۱۹ در حسينيه شهر بيجار که در مرکز اقتصادي واقع است با تجهيز و همکاري هيات امنا، آماده ارايه خدمات واکسن کرونا است.
وي افزود: از همشهريان گرامي تقاضا مي کنيم که بر اساس گروه هاي سني اعلام شده، ابتدا نسبت به ثبت نام در سايت salamat.gov.ir اقدام و سپس بر اساس نوبت دهي و پيامک دريافت شده، با به همراه داشتن کارت ملي، براي دريافت واکسن مراجعه نمايند.
رئيس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بيجار اضافه کرد: يادآوري مي کنيم که مراکز شهري بيجار شماره يک، ۲ و سه بهداشت و درمان شهرستان نيز به صورت همزمان تزريق واکسيناسيون براي مراجعين سنين اعلامي را انجام مي دهند.
مرسا تاکيد کرد: پيشاپيش از همکاري و همراهي و صبوري همشهريان ارجمند، کمال تشکر و قدرداني را داريم و تقاضامنديم عموم مردم، با استفاده از يک الي ۲ ماسک، رعايت فاصله اجتماعي و پرهيز از حضور در اجتماعات و دورهمي هاي خانوادگي، حتي پس از دريافت واکسن، زنجيره شيوع اين بيماري مهلک و خطرناک را قطع کنند.

آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online