فارس/ فرماندار کهگيلويه گفت: چاروسا و ديشموک به محور پاتاوه به دهدشت متصل مي شوند.

دارا کريمي‌نژاد، فرماندار کهگيلويه از اختصاص اعتبار به پروژه اتصال جاده امامزاده نورالدين(ع) به محور پاتاوه به دهدشت خبر داد و اظهار کرد: بعد از بازگشايي و افتتاح پروژه پاتاوه به دهدشت يکي از مناطقي که مي تواند از بن بست خروج کند و از اين مسير به راحتي استفاده کند مردم قلعه رئيسي و ديشموک هستند.
وي بيان کرد: در اعتبارات سال 1400 براي اين پروژه کد مشخص تعيين شد که با پيگيري راهداري و حمل و نقل استان و شهرستان جهت کمک به مردم چاروسا و ديشموک پيمانکار پروژه مشخص و در حال تجهيز کارگاه است.
فرماندار کهگيلويه افزود: اين پروژه به طول هفت کيلومتر قرار است زيرسازي و آسفالت شود تا مردم چاروسا و ديشموک و روستاهاي همجوار به راحتي از آن استفاده کنند و راحت به مرکز استان و به استانهاي همجوار مسافرت کنند.
کريمي نژاد يادآور شد: با بازگشايي و آسفالت اين مسير طول مسافت به مرکز استان براي مردم چاروسا و ديشموک راحت و با کيلومتر کمتري نسبت به مسافت قبلي خود را به مرکز استان مي رسانند.
وي از راهداري و حمل و نقل استان و شهرستان خواست تا در اتمام پروژه تلاش کنند تا در صورت افتتاح پروژه پاتاوه به دهدشت مردم اين مناطق هم بتوانند از اين مسير استفاده کنند.

آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today