ايرنا/ رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: يک انبار احتکار انواع خودروهاي سواري به ارزش ۴۰ ميليارد ريال در اين شهرستان کشف شد.

محمد جهين،  رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد اظهار کرد: در پي وصول اخبار و اطلاعاتي مبني بر احتکار خودروهاي فاقد پلاک توسط افراد سودجو و سوداگران بازار و به منظور برخورد با مجرمان و محتکران مراتب در دستور کار بازرسان صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.
وي ادامه داد: در بازرسي از اين انبار ۲۶ دستگاه انواع خودرو سواري در مجموع به ارزش بيش از ۴۰ ميليارد ريال کشف و ضبط شد.
رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد با اشاره به پلمب اين انبار، اظهار کرد: در همين راستا پرونده احتکار براي مالک خودروها تشکيل و به تعزيرات حکومتي معرفي شد.
جهين با بيان اينکه متصديان انبارهاي سطح شهر موظف به ثبت‌نام در سامانه انبارها هستند، اضافه کرد: اگر واحدها نسبت به ثبت موجودي انبارهاي خود اقدام نکنند، کالاي آنان مشمول کالاي قاچاق خواهد بود و در صورت ثبت انبار در سامانه، اگر رسيد و حواله کالا ثبت نشود، کالاي آنان احتکار محسوب و برابر قانون با آن برخورد مي‌شود.
وي گفت: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و اطلاع از وجود انبار کالاهاي احتکار شده با شماره تلفن ۱۲۴ و يا ۴۲۴۴۹۹۷۴ تماس گرفته و موارد را گزارش کنند.

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today