ايرنا/ مدير روابط ‌عمومي دانشگاه علوم پزشکي کاشان گفت: دو مرد ۴۹ و ۸۵ ساله و ۲ زن ۶۴ و ۹۲ ساله مبتلا به کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته در مرکزهاي درماني کاشان و آران و بيدگل جان باختند.

مريم اميدي، مدير روابط ‌عمومي دانشگاه علوم پزشکي کاشان اظهار کرد: شمار آزمايش مثبت ويروس کرونا در شهرستان‌هاي کاشان و آران و بيدگل با ثبت ۳۱۲ مورد جديد به ۲۹ هزار و ۲۳۳ نفر رسيد.
وي افزود: اکنون ۷۵۰ بيمار مبتلا به کرونا در مرکزهاي درماني اين منطقه بستري هستند که از اين تعداد، ۶۲۰ نفر در کاشان و ۱۳۰ نفر در آران و بيدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
به گفته اميدي، شمار بيماران کوويد ۱۹ بستري در بخش مراقبت‌هاي ويژه مرکزهاي درماني منطقه کاشان ۵۴ نفر است که ۵۰ نفر در کاشان و چهار نفر در آران و بيدگل بستري هستند.
مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي کاشان ابراز کرد: ۲۰۵ هزار و ۹۶۹ نفر از آغاز شيوع کرونا تاکنون به مرکزهاي بستري، تشخيص سرپايي و درماني شهرستان‌هاي آران و بيدگل و کاشان مراجعه کردند و ۱۲ هزار و ۹۵۶ بيمار حاد تنفسي ترخيص شدند.
وي گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ بيمار جديد حاد تنفسي با سن ۱۶ تا ۹۳ سال در مرکزهاي درماني کاشان و هفت نفر با سن ۱۴ تا ۸۷ سال در آران و بيدگل تحت مراقبت و درمان بستري شدند.
به گفته اميدي، در اين مدت ۶۱۲ نفر به کلينيک‌هاي حاد تنفسي دانشگاه علوم پزشکي کاشان مراجعه کردند.
مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي کاشان اضافه کرد: يک‌هزار و ۹۷۲ نفر نيز شمار پذيرش بستري موقت در مرکزهاي ريفرال(زير مجموعه) اين دانشگاه است.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today