ايسنا/ دومين بيمارستان مجهز دائمي تنفسي ارتش در خاش با حضور فرمانده نيروي زميني ارتش، استاندار سيستان و بلوچستان و ائمه جمعه شيعه و سني در اين شهرستان افتتاح شد.

امير سرتيپ حيدري، فرمانده نيروي زميني ارتش اظهار کرد: نيروي زميني ارتش، تهديد کرونا را به فرصتي براي خدمت به مردم و محرومين تبديل کرد و ترجماني از کار جهادي و مديريت جهادي و انقلابي را به نمايش گذاشت.
وي اعياد قربان و غدير را به مردم خاش تبريک گفت و از علماي اهل تسنن و تشيع، که با همدلي و اتحاد، ميزبان خوبي براي فرزندان ارتش در خاش بوده‌اند، تقدير و تشکر کرد.
حيدري دستور فرمانده معظم کل قوا مبني بر کمک به مردم در بحران کرونا را، امر ولايت و خدمت به مردم را عين ولايتمداري دانست و گفت: امروز ضمن افتتاح اين بيمارستان براي خدمت به مردم نجيب و شريف استان سيستان و بلوچستان و خاص شهر خاش اقدامات لازم براي رفع مشکل آب و برق چند روستايي که در صحبت هاي فرماندار گفته شد به زودي شروع و اجرايي شود.
فرمانده نيروي زميني اقدامات و خدمت به مردم خاش و افتتاح اين بيمارستان در روز عيد ولايت را يک سعادت دانست و گفت: اميدواريم ظرفيت اين بيمارستان مجهز و دايمي، در افزايش توانمندي بهداشت و درمان اين شهرستان در خدمت رساني به مردم را به طور قابل توجه افزايش دهد.
حيدري خدمات رساني و نصب چند دستگاه آب شيرين کن و نيز حفر چاه آب آشاميدني و مشکلات برق چند روستا در خاش را صادر کرد.

آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today