باشگاه خبرنگاران/ مسئول روابط عمومي شرکت آب منطقه‌اي البرز گفت: مردم و گردشگران به حريم رودخانه‌هاي کرج و طالقان ورود نکنند.

عباسعلي کيخايي، مسئول روابط عمومي شرکت آب منطقه‌اي البرز اظهار کرد: با توجه به هشدار هواشناسي، ورود مردم و گردشگران به حوضه آبريز رودخانه‌هاي دائمي و فصلي استان مخاطره آميز است.
وي افزود: گزارش هواشناسي بيانگر بارش‌هاي رگباري باران از ديروز تا هفته آينده در استان البرز است که انتظار مي‌رود مردم از حضور در حاشيه رودخانه‌هاي دائمي و فصلي و سد‌هاي البرز خودداري کنند.
کيخايي گفت: اتراق در حاشيه رودخانه‌هاي پرآب کرج و طالقان بيش از ساير رودخانه‌ها مخاطره‌آميز بوده ضمن آن که در زمان بارش‌هاي تندري احتمال سيلابي شدن رودخانه‌هاي فصلي وجود دارد.
مسئول روابط عمومي شرکت آب منطقه‌اي البرز ادامه داد: در ماه‌هاي اخير تعدادي از گردشگران بدون توجه به توصيه‌ها و اطلاعيه‌هاي شرکت آب منطقه‌اي استان البرز به محدوده رودخانه‌هاي کرج، طالقان و کردان ورود کردند که متاسفانه حوادث تلخي براي آنان و خانواده‌ها رقم خورد.
وي گفت: با توجه به پايين بودن دماي آب در رودخانه‌هاي کوهستاني ورود به حريم اين رودخانه‌ها با از دست دادن تعادل و غرق شدگي همراه است.
کيخايي افزود: اکنون تيم‌هاي هشدار شرکت آب منطقه‌اي استان البرز در حاشيه رودخانه‌هاي کرج و طالقان مستقر بوده ضمن آن که پلاکارد و تابلو‌هاي هشداري در اين محدوده‌ها نصب شده است که انتظار مي‌رود مردم و گردشگران با اين شرکت همراهي بيشتري کنند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday