ايرنا/ فرماندار نظرآباد گفت: بازآفريني بافت هاي فرسوده اين شهرستان با مشارکت‌ مردم و بانک ها در دستور کار قرار گرفته است.

ارسلان‌ قاسمي، فرماندار نظرآباد اظهار کرد: در تلاش هستيم تا با جلب مشارکت‌هاي مردمي، اعطاي تخفيف‌هاي قانوني و جذب سرمايه‌گذار روند بازسازي بافت‌هاي فرسوده را در اين شهرستان سرعت بخشيم.
وي با اشاره به نقش تاثيرگذار مردم در بازآفريني بافت‌هاي فرسوده نظرآباد، ضرورت همت و تلاش جمعي مسئولان براي هدايت اين شهرستان در مسير توسعه و آباداني هرچه بيشتر را مورد تاکيد قرار داد.
فرماندار نظرآباد گفت: اداره راه و شهرسازي نظرآباد در برنامه‌ريزي‌هاي شهري براي بازآفريني بافت‌هاي فرسوده‌ همکاري شايان توجهي خواهد داشت‌ و فعاليت اين ارگان به ويژه در فازهاي مطالعاتي بخش عمراني در اين زمينه‌ راهگشا خواهد بود.
قاسمي بيان کرد: حوزه معاونت برنامه‌ريزي و هماهنگي امور عمراني فرمانداري و نيز شهرداري نظرآباد در اجراي طرح بازآفريني بافت‌هاي فرسوده مشارکت خواهند داشت.
وي گفت: بازآفريني بافت‌هاي فرسوده فقط در انجام امور عمراني از جمله جدول‌گذاري و آسفالت خلاصه نمي‌شود، زيرا پرداختن به حوزه اجتماعي و فرهنگي در اين مناطق بسيار حائز اهميت و غيرقابل چشم‌پوشي است و در اين زمينه‌ نيازمند تهيه و تدوين برنامه‌هاي اصولي و کاربردي هستيم.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday