باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي ستاد مديريت کرونا استان همدان از ممنوعيت برپايي ايستگاه‌هاي صلواتي و دسته روي در ايام محرم در اين استان خبر داد.

مهرداد نادري فر، سخنگوي ستاد مديريت کرونا استان همدان اظهار کرد: بر اساس تصميمات ستاد مديريت کرونا استان، هرگونه دسته روي در معابر و برپايي ايستگاه‌هاي صلواتي، براي ايام محرم ممنوع است.
او افزود: برگزاري مراسم عزاداري اين ايام، فقط در فضاي باز و با رعايت فاصله چهارمتري بين افراد، مجاز است و به همين منظور فضاي باز مدارس و باشگاه‌هاي ورزشي در اختيار هيئت‌هاي مذهبي قرار خواهد گرفت.
سخنگوي ستاد مديريت کرونا استان همدان با بيان اينکه واکسيناسيون گروه‌هاي سني در حال انجام است، ادامه داد: خانه‌هاي بهداشت روستا‌ها موظف هستند براي روستائياني که امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، مراحل ثبت‌نام را انجام دهند و ۱۱۵ پايگاه بسيج در سراسر استان را هم براي ثبت‌نام واکسيناسيون، در نظر گرفتيم.
نادري فر با اشاره به اينکه عامل اصلي ابتلا به بيماري کوويد۱۹، شرکت در تجمعات و دورهمي‌هاي خانوادگي است، گفت: از مردم تقاضا داريم که دورهمي‌ها را لغو کنند، فقط براي کار‌هاي ضروري از منزل خارج شوند و استفاده از ماسک و رعايت فاصله اجتماعي را فراموش نکنند.
او عنوان کرد: در حال حاضر فقط شهرستان فامنين در وضعيت نارنجي کرونايي قرار دارد و ساير شهرستان‌هاي استان در وضعيت قرمز کرونايي هستند.

 
 

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today