ايسنا/ مديرکل فرودگاه‌هاي خوزستان از لغو پروازهاي اهواز - کيش و بالعکس خبر داد و گفت: در هفته ۵ پرواز از اهواز به کيش و بالعکس انجام مي‌شد که با تصميم ستاد استاني مقابله با کرونا همه اين پروازها لغو شده است.

سيدمهدي رزاز، مديرکل فرودگاه‌هاي خوزستان با اشاره به آخرين وضعيت پروازهاي فرودگاه بين المللي اهواز در شرايط قرمز کرونايي اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به وضعيت قرمز کرونايي در اهواز و براساس تصميم ستاد مقابله با کرونا خوزستان، پروازهاي اهواز - کيش و بالعکس لغو شده است.
وي افزود: در هفته ۵ پرواز از اهواز به کيش و بالعکس انجام مي‌شد که با تصميم ستاد استاني مقابله با کرونا همه اين پروازها لغو شده است.
مديرکل فرودگاه‌هاي خوزستان با اشاره به پرواز اهواز - زاهدان و بالعکس گفت: پرواز اهواز - زاهدان و بالعکس يک پرواز چارتري و مخصوص کارکنان نفت است و مسافران عادي با اين پرواز تردد نمي‌کنند.
رزاز ادامه داد: بر اساس مصوبه ستاد استاني مقابله با کرونا، اين پرواز به صورت قرنطينه‌اي انجام مي‌شود، به شکلي که يک اتوبوس با حضور در پاي پرواز مسافران را سوار و به قرنطينه مي‌برد و مسافران وارد سالن مسافري نمي‌شوند.
وي افزود: براي ساير پروازهاي فرودگاه بين‌المللي اهواز تاکنون تصميم خاصي از سوي ستاد استاني مقابله با کرونا اعلام نشده است و همه پروازها با ۶۰ درصد ظرفيت انجام مي‌شوند.
مديرکل فرودگاه‌هاي خوزستان خاطرنشان‌کرد: در صورتي که تصميمي براي انجام تست کرونا از مسافران پيش از سفر به ما ارائه شود، حتما آن را در فرودگاه اجرايي خواهيم کرد و مساله‌اي در اين خصوص وجود ندارد.


آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today