ايرنا/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي استان همدان گفت: با فوت ۱۱ بيمار ديگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و مير ناشي از کرونا در استان از ابتداي اپيدمي ويروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۶۳ مورد رسيده است.

محمد طاهري، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي استان همدان تشريح کرد: همچنين با شناسايي ۳۲۶ بيمار جديد مبتلا به کوويد۱۹ در اين استان، مجموع بيماران بستري مثبت به ۲۰ هزار و ۱۴۳ و بيماران سرپايي مثبت به ۵۱ هزار و ۶۶۲ نفر رسيد.
وي ادامه داد: تعداد مراجعان سرپايي به اورژانس بيمارستان‌هاي استان با علائم تنفسي مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۴۴ مورد بود که ۱۵۶ نفر از مراجعان به بيمارستان ها در بخش عادي بستري شدند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي استان همدان افزود: ۱۳ بيمار مبتلا به کرونا در بخش آي.سي.يو مراکز درماني  استان بستري هستند و در مجموع وضعيت جسمي ۴۵ بيمار بستري در بيمارستان هاي استان وخيم گزارش شده است.
طاهري درباره آخرين وضعيت بيماران کرونايي در شهرستان‌هاي استان نيز گفت: شمار بيماران کرونايي بستري(از ابتداي همه گيري ويروس کرونا تاکنون) در بيمارستان‌هاي اسدآباد ۹۳۳، بهار يک هزار و ۶۶، تويسرکان يک هزار و ۱۰۰، رزن ۸۳۶، درگزين ۲۹۸، فامنين ۳۳۳ و کبودراهنگ يک هزار و ۱۰۳ نفر است.
وي افزود: همچنين تاکنون سه هزار و ۷۷۱ نفر در ملاير، ۲ هزار و ۴۸۳ نفر در نهاوند و هفت هزار و ۷۴۶ نفر نيز در شهرستان همدان به ويروس کرونا مبتلا و بستري شده اند.
به گفته استاندار همدان هم اينک ۹ شهرستان اين استان در وضعيت قرمز کرونايي قرار دارند و تنها شهرستان فامنين در وضعيت زرد کرونايي است.

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today