فارس/ فرمانده انتظامي خراسان رضوي از توقيف يک دستگاه خودرو وانت بار و کشف ۲ تُن و ۷۶ کيلوگرم ترياک در سبزوار خبر داد.

سردار سرتيپ پاسدار محمدکاظم تقوي، فرمانده انتظامي خراسان رضوي گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر سبزوار با همکاري اطلاعاتي تيم‌هاي مرکز عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوي و پليس خراسان جنوبي به اطلاعاتي از قاچاق محموله سنگين موادافيوني در محورهاي جنوبي به سمت شهرستان سبزوار دست يافتند. 

فرمانده ارشد انتظامي خراسان رضوي افزود: پليس در اين عمليات با ردزني‌هاي گسترده و تعقيب سايه‌به‌سايه خودروي حامل مواد افيوني، با تغيير مسير خودروي وانت بار، محل نگهداري اين محموله سنگين مواد افيوني در يکي از روستاهاي سبزوار را شناسايي کردند.
وي خاطرنشان کرد: ماموران انتظامي سبزوار با اقدامي غافلگيرانه در بازرسي از محل موردنظر ۲ تُن و ۷۶ کيلوگرم ترياک کشف و در مرحله اول عمليات يک متهم را دستگير کردند.

سردار تقوي گفت: در اين عمليات ضربتي يک دستگاه خودروي وانت نيسان توقيف و متهم پس از تشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد. 

فرمانده انتظامي خراسان رضوي با تشکر از همکاري و همراهي آگاهانه مردم قانون‌مدار و هم‌استاني‌هاي عزيز با نيروي انتظامي در مبارزه بي‌امان با سوداگران مرگ، از شهروندان خواست؛ در صورت اطلاع از هرگونه خبر مبني بر جابه‌جايي، حمل و يا فروش موادمخدر مراتب را از طريق تلفن مرکز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ به پليس اعلام کنند تا اقدام لازم در برخورد قاطعانه با عاملان قاچاق و توزيع مواد افيوني و مبارزه با پديده شوم اعتياد  مواد مخدر به عمل آيد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar