باشگاه خبرنگاران/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ بيمار جديد مبتلا به کروناويروس در مراکز درماني کاشان بستري شدند.

سيدعليرضا مروجي، رئيس دانشگاه علوم پزشکي کاشان با بيان اينکه تاکنون ۲۰۸ هزار و ۲۹۶ نفر به مراکز بستري و سرپايي تشخيصي و درماني در دو شهرستان کاشان و آران و بيدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۳ هزار و ۱۰۸ بيمار مبتلا به کرونا ويروس تاکنون از مراکز درماني منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وي گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۷۰ بيمار جديد مبتلا به کرونا بستري شده‌اند که ۶۱ نفر در بيمارستان شهيد بهشتي کاشان بستري هستند که از اين تعداد چهار نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۵۷ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بيماران بستري در بيمارستان شهيد بهشتي ۸۴ سال و حداقل سن سه سال است.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بيمارستان سيدالشهداي آران و بيدگل ۹ بيمار جديد بستري شده است.
مروجي ادامه داد: در مجموع فعلاً ۷۱۳ بيمار مبتلا به کرونا در بيمارستان شهيد بهشتي کاشان و بيمارستان سيدالشهداي آران و بيدگل بستري هستند که از اين تعداد ۵۳۲ نفر در بيمارستان شهيد بهشتي کاشان و ۱۸۱ نفر در بيمارستان سيدالشهداي آران و بيدگل تحت درمان قرار دارند.
وي تصريح کرد: ۶۲ نفر از کل بيماران مبتلا به کرونا در اين منطقه در بخش‌هاي مراقبت ويژه بيمارستان‌هاي شهرستان کاشان تحت درمان هستند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي کاشانافزود: سه مورد فوتي در بيمارستان‌هاي منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجي اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۶۴ مورد جديد تست کرونا تاکنون جواب آزمايش ۲۹ هزار و ۹۴۱ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.


آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today