ايسنا/ سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان از وقوع حريق در بيمارستان اميد اصفهان خبر داد و گفت: اين حريق قبل از سرايت به داخل بيمارستان و با کمترين خسارت ممکن خاموش شد.

فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان اظهار کرد: ساعت ۱۹ و ۵۹ دقيقه امروز روئيت دود و شعله از داخل بيمارستان اميد به سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان اطلاع داده شد.
وي افزود: بلافاصله اکيپ آتش نشاني از دو ايستگاه يک در خيابان مطهري و ايستگاه شماره هشت از ايستگاه آتشگاه به موقعيت اعزام شدند.
سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان با بيان اينکه در اين حادثه مقدار زيادي ضايعات و يونوليت بين ساختمان جديد و قديم طعمه حريق شده بود، گفت: اين حريق از فضاي باز به اتاق تجهيزات بخش پيوند اعضا و مطب دکتر سرايت کرده بود، اما با سرعت عمل آتش نشانان از سرايت آن با بخش هاي ديگر جلوگيري شد.
کاوه آهنگران با اشاره به اينکه آتش نشانان از ايستگاه شماره يک در کمتر از دو دقيقه به محل حادثه رسيدند و حريق را کنترل کردند، خاطرنشان کرد: دودزدگي و مشکلي براي بيماران در بيمارستان به وجود نيامد و قبل از سرايت آتش به داخل بيمارستان با کمترين خسارت ممکن خاموش و توصيه هاي ايمني به آتش نشانان داده شد.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today