مهر/ رئيس پليس آگاهي استان البرز از دستگيري دو موبايل‌قاپ حرفه‌اي در عمليات کارآگاهان پايگاه دوم اين پليس و اعتراف آنان به ۲۰ فقره سرقت موبايل خبر داد.

محمد نادربيگي، رئيس پليس آگاهي استان البرز اظهار کرد: در پي چندين فقره موبايل‌قاپي در نقاط مرکزي شهر کرج که در همه اين موارد مال باختگان عنوان کرده بودند سارقان ۲ راکب يک دستگاه موتورسيکلت بودند که بعد از سرقت به سرعت متواري مي‌شدند، موضوع با حساسيت ويژه از سوي کارآگاهان پايگاه دوم پليس آگاهي البرز پيگيري شد.
وي افزود: کارآگاهان پس از بررسي محل‌هاي وقوع سرقت و تجزيه و تحليل‌هاي کارشناسي و همچنين استفاده از تجهيزات هوشمند پليسي سرانجام هويت ۲ نفر که در اين سرقت‌ها دست داشتند را به دست آورده طي هماهنگي با مقام قضايي و در يک عمليات ضربتي در مخفيگاهشان در يکي از مناطق کرج دستگير و به پليس آگاهي منتقل کردند.
رئيس پليس آگاهي البرز گفت: متهمان پس از دستگيري در مواجه با مدارک و مستندات پليس به ۲۰ فقره موبايل‌قاپي در شهر کرج اقرار و عنوان کردند سوژه‌هاي خود را عمدتاً از ميان افرادي که داخل خودروها نشسته و شيشه خودرو را پايين آورده بودند انتخاب و پس از سرقت موبايل آنان، از محل متواري مي‌شدند.
نادربيگي متذکر شد: پس از اعتراف صريح متهمان در اين خصوص پرونده تشکيل و اين افراد براي رسيدگي به جرايم خود تحويل مراجع قضائي شدند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday