مهر/ مديرکل هواشناسي البرز گفت: با توجه به رخداد رگبار شديد، احتمال ريزش سنگ و سيلابي شدن موقت مسيل‌هاي فصلي و رودخانه‌هاي استان وجود دارد.

آرش بهارونداحمدي، مديرکل هواشناسي البرز به پيش‌بيني شرايط جوي استان البرز پرداخت و اظهار کرد: با توجه به تشديد فعاليت سامانه تندري در منطقه البرز مرکزي رخداد رگبار شديد و ساعتي، رعد و برق متناوب، وزش باد شديد و گرد و خاک، ريزش سنگ و سيلابي شدن موقت مسيل‌هاي فصلي و رودخانه‌ها، اختلال تردد در معابر شهري و جاده‌ها، سقوط سازه‌هاي سست و تابلوهاي تبليغاتي به دليل وزش باد شديد مورد انتظار است.
وي با بيان اينکه آسمان امروز البرز قسمتي ابري و در عصر و شب همراه با باد شديد و گرد و خاک و رگبار ساعتي و رعد و برق بوده و هوا در بعضي ساعات ناسالم براي گروه‌هاي حساس است، تصريح کرد: امروز بيشترين دماي هوا در اين استان ۳۵ درجه سانتي‌گراد و کمترين دماي هوا ۱۹ درجه سانتي‌گراد بوده و بيشينه باد ۱۰ متر بر ثانيه است.
مديرکل هواشناسي البرز تصريح کرد: بر اساس بررسي و تحليل نقشه‌هاي پيش‌يابي و تصاوير ماهواره‌هاي هواشناسي، فردا آسمان البرز قسمتي ابري همراه با باد شديد و گرد و خاک، رگبار ساعتي و شديد و رعد و برق متناوب است و هوا نيز هوا در بعضي ساعات ناسالم براي گروه‌هاي حساس خواهد بود.
بهارونداحمدي به پيش‌بيني دماي هواي فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بيشينه دما ۳۳ درجه سانتي‌گراد و کمينه دما ۱۹ درجه سانتي‌گراد بوده و بيشينه باد ۱۰ متر بر ثانيه است.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday