فارس/ زمين ورزش‌هاي ساحلي بهاران، گذر ورزش و تندرستي پارک پيشکسوت، پارک دو هکتاري به سبک باغ ايراني در آبيدر و کارخانه تمام اتوماتيک آسفالت با ظرفيت 160 تن در ساعت با حضور جمعي از مسئولان در سنندج افتتاح شد.

زمين ورزش‌هاي ساحلي بهاران، گذر ورزش و تندرستي پارک پيشکسوت، پارک دو هکتاري به سبک باغ ايراني در آبيدر و کارخانه تمام اتوماتيک آسفالت با ظرفيت 160 تن در ساعت عصر امروز با حضور جمعي از مسئولان در سنندج افتتاح شد.
زمين ورزش‌هاي ساحلي بهاران در مساحت يک هزار مترمربع مخصوص ورزش‌هاي ساحلي از جمله فوتبال، واليبال و هندبال است و در کنار آن نيز مکاني به عنوان پارکينگ در نظر گرفته شده که ظرفيت گنجايش 80 خودرو را دارد.
گذر ورزش و تندرستي در پارک پيشکسوت سنندج از ديگر پروژه‌هايي بود که عصر امروز در سنندج افتتاح شد، اين گذر ورزشي شامل زمين واليبال، بسکتبال، بدمينتون، دارت، شطرنج، تنيس روي ميز و اسکواش است.
پارک به سبک باغ ايراني در آبيدر سنندج نيز به بهره‌برداري رسيد، اين بوستان نخستين باغ ايراني براساس پارامترهاي باغ ايراني بوده که به منظور توسعه سرانه فضاي سبز و جذب فرصت‌هاي گردشگري در زميني به مساحت 2 هکتار در مجاورت پيکره ايثار و مقاومت مردم کردستان احداث شده است.
طراحي باغ به صورتي است که امکان برگزاري مراسمات فرهنگي در محل بوستان وجود دارد.
امروز همچنين کارخانه تمام اتوماتيک جديد آسفالت با ظرفيت 160 تن در ساعت با قابليت استفاده از 20 درصد مصالح بازيافت(تراشه آسفالت) براي تامين آسفالت مورد نياز معابر شهري و پروژه‌ها و صرفه‌جويي در هزينه‌هاي عمراني مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
سيستم تغذيه مصالح سرد، سيستم خشک کردن مصالح، سيستم جمع‌آوري غبار و فيلر موجود در مصالح، برج تفکيک و ميکس مصالح، کمپرسور هوا، کابين کنترل، پکيج پمپ قير، سيستم تراشه آسفالت، سيستم خردايش و ديگر تجهيزات جانبي از لوازم امکانات اين کارخانه آسفالت است.

آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online