باشگاه خبرنگاران/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۶ نفر به کرونا در چهارمحال و بختياري مبتلا شدند.

مجيد شيراني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد اظهار کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته يک هزار و ۳۴۴ بيمار با علايم باليني مشکوک به بيماري کرونا به مراکز بهداشتي و درماني سرپايي و بيمارستاني استان مراجعه داشته اند که از اين تعداد ۲۰۶ بيمار با علايم مشکوک به اين بيماري در مراکز درماني بستري شده‌اند.
وي افزود: طي ۲۴ ساعت گذشته نتيجه تست ۵۰۶ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپايي و ۷۵ نفر از بستري شدگان مشکوک به کوويد_۱۹ در مراکز بيمارستاني استان، مثبت قطعي اعلام شد.
شيراني ادامه داد: هم اکنون ۴۷۲ بيمار مثبت قطعي و مشکوک به بيماري کرونا در مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند که از اين تعداد ۳۹۰ نفر مثبت قطعي و مابقي در انتظار پاسخ نتايج آزمايشات براي رد يا تاييد بيماريشان هستند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد اضافه کرد: متاسفانه طي ۲۴ ساعت گذشته فوتي ناشي از ابتلا به بيماري کوويد_۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلا به اين بيماري در چهارمحال و بختياري يک هزار و ۲۱۵ نفر است.
به گفته وي؛ هم اکنون ۴۸ بيمار با شرايط بحراني و حال عمومي نسبتاً بد در بخش‌هاي مراقبت ويژه مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday