ايرنا/ سخنگوي شوراي سلامت کيش گفت: ستاد کروناي جزيره به منظور پيشگيري از شيوع اين ويروس با کاهش ظرفيت ارايه خدمات در مراکز پذيرايي به ۳۰ درصد موافقت کرد.

محمدرضا رضانيا، سخنگوي شوراي سلامت کيش اظهار کرد: با توجه اوضاع وخيم شيوع ويروس کرونا و افزايش تعداد بيماران مثبت، بستري و فوتي شوراي سلامت جزيره اعمال برخي محدويت ها را مصوب کرده است.
وي اضافه کرد: بر اساس اين مصوبات ادارات، شرکت ها، ارگان‌ها، نهادها و سازمان‌هاي بخش خصوصي و دولتي ملزم به رعايت دور کاري ۷۰ درصد نيروهاي خود شدند.
رضانيا افزود: کاهش پروازهاي ورودي و خروجي جزيره کيش و پذيرش مسافران با حداکثر ۶۰ درصد ظرفيت، کاهش تردد شناورهاي مسافربري و منع ورود مسافر از مسير دريايي از ديگر محدويت هاي مصوب شده در اين جزيره است.
سخنگوي شوراي سلامت کيش گفت: از ديگر محدويت هاي اعمال شده در جزيره توقف فعاليت پلاژهاي بانوان و آقايان از امروز، تعطيلي موزيک زنده رستوران‌ها و کافي شاپ‌ها از امشب، تعيين ظرفيت ۳۰ درصدي براي پذيرش هتل‌ها و رستوران‌ها و کافي شاپ‌ها است.
وي افزود: بر اساس مصوبات شوراي سلامت از امروز تا اطلاع ثانوي زمان بازارها در ساعت ۲۲ و کافي شاپ‌ها و رستوران‌ها در  ساعت ۲۳ پايان مي يابد و منع تردد شبانه از ساعت ۲۴ تا ۴ بامداد اعمال خواهد شد.

آخرين خبر هرمزگان در اينستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today