فارس/ رئيس بيمارستان شهيد رجايي گچساران گفت: تعداد تخت‌هاي بيماران کرونايي در دو بيمارستان شهيد رجايي و نرگسي در حال حاضر به 130 تخت رسيد.

سيد طاهر حسيني، رئيس بيمارستان شهيد رجايي گچساران اظهار کرد: با وجود افزايش آمار موارد بستري بيماران کرونايي ظرفيت‌هاي بخش کرونا بيمارستان شهيد رجايي گچساران کاملا پر شده و تخت‌هاي‌ جديدي به بيماران کرونايي اختصاص داده شد.
وي بيان کرد: 10 تخت جديد در بيمارستان شهيد رجايي به بيماران کرونايي سرپايي که علائم کمتري دارند اختصاص داده شده است.
رئيس بيمارستان شهيد رجايي گچساران تصريح کرد: تعداد تخت‌هاي بيماران کرونايي در دو  بيمارستان شهيد رجايي و نرگسي در حال حاضر به 130 تخت رسيده است.
حسيني عنوان کرد: از اين تعداد 110 تخت در بيمارستان شهيد رجايي و 20 تخت در بيمارستان نرگسي است.
وي گفت: از فردا مورخ پنجشنبه 14 مرداد ماه بيماران کرونايي که علائم در آنها کمتر است و نياز به درمان سرپايي دارند با نظر متخصصان داخلي يا عفوني به بيمارستان نرگسي مراجعه کنند.
رئيس بيمارستان شهيد رجايي گچساران خاطرنشان کرد: در حال حاضربه دليل افزايش بستري بيماران کرونايي، بخش بيماران تالاسمي به بخش ديگري منتقل شده است.
حسيني بيان کرد: هم اکنون بيش از 100 بيمار کرونايي در بيمارستان شهيد رجايي گچساران بستري هستند که از اين تعداد 8 نفر در بخش ICU بستري هستند.
وي گفت: مردم پروتکل‌هاي بهداشتي را بيشتر از گذشته رعايت کرده و از حضور در عروسي‌ها، عزاداري‌ها و هر گونه تجمع خودداري کنند و در صورت مبتلا شدن به کرونا بدون استرس هر چه زودتر به مراکز درماني مراجعه کنند.

 

 

آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today