فارس/ فرماندار شهرضا گفت: با توجه به مصوبات جلسه اضطراري ستاد مبارزه و مقابله با کرونا شهرستان شهرضا گروه‌هاي شغلي دو، سه و چهار از تاريخ 13 مرداد ماه 1400 به مدت دو هفته تعطيل مي‌شوند.

ناصر اسدي، فرماندار شهرضا با اشاره به وضعيت بحراني کرونا در شهرضا، اظهار کرد: با توجه به مصوبات جلسه اضطراري ستاد مبارزه و مقابله با کرونا شهرستان شهرضا و شرايط بحراني کرونا در پيک پنجم در شهرستان شهرضا و بنا بر دستورالعمل ستاد ملي کرونا کليه اماکن ورزشي، تالارهاي پذيرايي، گيم نت‌ها، کافي‌شاپ‌ها، پارک‌ها، تفرجگاه‌ها، مراکز آموزشي دولتي و خصوصي، اماکن زيارتي، مذهبي، تاريخي، گروه‌هاي شغلي دو، سه و چهار از تاريخ ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۰ به مدت دو هفته تعطيل شدند.
وي افزود: با توجه به وضعيت فرا قرمز شهرستان شهرضا، اقدام هرگونه دستفروشي در محدوده امامزاده شاهرضا(ع) به ويژه در روزهاي تعطيل مصداق تهديد عليه سلامت عمومي و مشمول برخورد قاطع قضايي خواهد بود.
فرماندار شهرضا با اشاره به کاهش سن موارد ابتلا و بستري کرونا، بيان کرد: با توجه به شرايط انتقال بيماري، تنها يک مراسم همزمان با خاکسپاري متوفيان در آرامستان برگزار مي‌شود و از برپايي هر گونه مراسم هفته، چهلم و سالگرد درگذشتگان در آرامستان جداً خودداري شود.
اسدي با تأکيد بر اينکه با توجه به وضعيت فرا قرمز شهرستان شهرضا تفرجگاه‌هاي روستاهاي اسفرجان و هونجان تعطيل اعلام مي‌شود، گفت: با توجه به اعمال محدوديت گروه‌هاي شغلي دو، سه، چهار و مراکز آموزشي، فرهنگي، مؤسسات آموزشي، اجتماعي، اماکن ورزشي، اماکن مذهبي هرگونه ترک فعل از مسؤولان مربوطه شهرستاني در راستاي اجراي ضوابط در وضعيت قرم، هر گونه اقدام به بازگشايي از طرف صاحبان و مشاغل مصداق تهديد عليه سلامت عمومي و مشمول برخورد قاطع قضايي خواهد بود.
فرماندار شهرضا خاطرنشان کرد: شخصي که فعل عدم رعايت پروتکل‌هاي شرايط قرمز را مرتکب شده، مسؤول دستگاه نظارت مربوطه مشمول ترک فعل شده و هر دو شامل مجازات جرم تهديد عليه بهداشت عمومي مي‌شوند.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today