ايرنا/ فرماندار ويژه تنکابن از بستري ۱۲۴ بيمار کرونايي در بيمارستان اين شهرستان خبر داد و گفت: آمار ابتلا به بيماري کوويد ۱۹ در اين شهرستان رو به افزايش است و با اين روند بيماري ظرفيت بيمارستان شهيد رجايي بزودي تکميل مي شود.

سيد امير حسيني‌جو فرماندار ويژه تنکابن اظهار کرد: در موج‌هاي پيشين کرونا آمار تعداد بستري‌شدگان مبتلا به کرونا در بيمارستان تنکابن از ۶۰ نفر بيشتر نشده بود. اما اکنون تعداد اين بيماران بستري شده به ۱۲۴ نفر رسيده است.
وي افزود: روز گذشته ۲۵ بيمار جديد و يک مرگ کرونايي در اين بيمارستان داشتيم و تعداد ۱۶ نفر نيز ترخيص شدند.
فرماندار تنکابن با بيان اينکه وضعيت سلامت عمومي مردم خوب نيست، خاطرنشان کرد: عادي‌انگاري در حوزه اجتماعي و شکاف بين حکمراني با نگاه و نگرش مردم عامل گسترش شيوع دلتا کرونا شده است.
وي بدون اعلام آمار افراد واکسينه شده تصريح کرد: در تزريق واکسن کرونا مقام برتر استان را داريم و تلاش خواهيم کرد تا پايان شهريور اکثريت جمعيت هدف شهرستان واکسينه شوند.
به گفته فرماندار تنکابن، به منظور رفاه حال مردم و دسترسي سريع و آسان مردم به واکسن کرونا تاکنون 10 مدرسه براي اجراي طرح واکسيناسيون در اين شهرستان در نظر گرفته شده است.
فرماندار تنکابن از همه اقشار جامعه خواست تا با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي گامي موثر در مسير مهار ويروس کرونا بردارند.
بررسي‌هاي خبرنگار ايرنا نشان مي‌دهد در روزهاي اخير تعدادي از اعضاي کادر درمان و پرستاري بيمارستان شهيد رجايي تنکابن با ارسال نامه‌اي به فرمانداري تنکابن خواستار تعطيلي دو هفته‌اي شده بودند.
در حال حاضر ۲۰ شهرستان از ۲۲ شهرستان مازندران در وضعيت قرمز کرونايي قرار دارند. در رنگ‌بندي جديد کرونايي براي برخي شهرستان‌هاي مازندران از جمله آمل رنگ قرمز تيره يا کبود در نظر گرفته شده که وخامت وضعيت اين استان را نشان مي‌دهد.

آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today