ايسنا/ استاندار البرز گفت: از تمامي مردم البرز و تهران درخواست دارم که با عدم حضور در جاده‌ها و در خانه ماندن همراهي داشته باشند تا با کمترين خسارت جاني از موج خطرناک و سهمگين کرونا بگذريم.

عزيزاله شهبازي، استاندار البرز از روند اعمال ممنوعيت ترددها در مبادي ورودي و خروجي استان که روز دوشنبه ۲۵ مرداد صورت گرفت، با قدرداني از تلاش‌هاي بي وقفه نيروي انتظامي استان در راستاي اجراي طرح ممنوعيت ترددها، اظهار کرد: از روز گذشته ساعت ۱۲ ظهر به دنبال مصوبه ستاد ملي مقابله با کرونا به رياست آيت الله رييسي رييس جمهور محترم، نيروي انتظامي البرز با تمام توان براي اعمال ممنوعيت ترددها حاضر شد.
وي ادامه داد: تهران و البرز در مصوبات ستاد ملي کرونا يکپارچه ديده شده‌اند و ورود و خروج پلاک‌هاي خارج از اين دو استان ممنوع است.
شهبازي گفت: در آزادراه‌هاي غدير و تهران_شمال نيز اين ممنوعيت با جديت اعمال شده است.
استاندار البرز
با بيان اينکه اين روند تا پنج روز آينده ادامه دارد، افزود: ميدان اميرکبير و سه راهي ديزين نيز اين ممنوعيت اعمال شده است.
وي گفت: اين بار محدوديت تردد مد نظر نيست بلکه با توجه به شرايط بحراني شيوع ويروس کرونا، طبق مصوبه ستاد ملي مقابله با کرونا ممنوعيت تردد با قدرت و جديت اعمال مي شود.
شهبازي افزود: از تمامي مردم البرز و تهران درخواست دارم که با عدم حضور در جاده‌ها و در خانه ماندن همراهي داشته باشند تا با کمترين خسارت جاني از موج خطرناک و سهمگين کرونا بگذريم.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday