خرگ نيوز/ نبود دستگاه سي‌تي‌اسکن در جزيره خارگ موجب بروز مشکلات متعدد براي بيماران اين منطقه شده است.

با اظهار نارضايتي و نگراني از کمبود امکانات بهداشتي در جزيره خارگ، و نبود تجهيزات پزشکي در خارگ موجب بروز مشکلات بهساري براي بيماران در اين منطقه راهبردي  شده است.
اهالي صبور جزيره خارگ از کمبود شديد امکانات پزشکي و درماني رنج مي برند، و نياز اين جزيره به امکانات بهداشتي و درماني به ويژه دستگاه سي‌تي‌اسکن بايد هرچه سريع تر مرتفع شود و تاکنون اقدامي در اين زمينه صورت نگرفته است.
نبود دستگاه سي‌تي‌اسکن موجب بروز مشکلات متعدد و تحميل هزينه‌هاي مالي بسيار براي مردم در جزيره خارگ شده است، مردم مجبورند براي انجام کار‌هاي درماني خود با شرايط سخت آب و هوايي و اياب و ذهاب به شهرستان بوشهر بروند.
مجهز شدن بيمارستان جزيره خارگ به دستگاه سي‌تي‌اسکن از جمله مطالبات مردم در اين جزيره مقاوم است که با وجود پيگيري‌هاي بسيار همچنان مردم از کمبود امکانات پزشکي در اين منطقه در رنج هستند و اميد است با توجه مسئولان نواقض و معضلات خارگ مرتفع شود.
مردماني که هشت سال در بدترين شرايط مقاومت کردند حق دارند که از امکانات پزشکي براي رفاه حال شهروندان خود بهره‌مند باشد و اين در حالي است که اين جزيره با چنين ظرفيتي در فقر تجهيزات بهداشتي مواجه است.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar