باشگاه خبرنگاران/ ممنوعيت تردد خودرو‌ها اگرچه امشب پايان مي‌يابد، اما محدوديت تردد همچنان ادامه دارد.

سرهنگ هادي عبادي سرپرست پليس راه مازندران با بيان اينکه بر اساس تصميم ستاد ملي مقابله با کرونا ممنوعيت تردد خودرو‌هاي غير بومي که از ۲۴ مرداد ماه آغاز شده بود ساعت ۲۴ امشب ۵ شهريور ماه پايان مي‌يابد، اظهار کرد: محدوديت‌هاي تردد که قبلا اجرا مي‌شد همچنان ادامه خواهد داشت.
او افزود: ماموران پليس راه استان به دليل قرمز بودن شرايط کرونايي مازندران در ۶ محور ارتباطي ، طرح محدوديت تردد را از ساعت ۲۴ امشب آغاز مي‌کنند.
سرپرست پليس راه مازندران ادامه داد: بر اساس اين طرح ورود خودرو‌هاي غير بومي به مازندران همچنان ممنوع خواهد بود و علاوه بر افراد بومي فقط خودرو‌هاي غير بومي که مجوز تردد دارند مي‌توانند وارد مازندران شوند.
سرهنگ عبادي گفت: مالکان خودروهاي با پلاک غير بومي که مجوز تردد ندارند در صورت ورود به استان اعمال قانون مي‌شوند.
او افزود: ۲۴ هزار و ۵۵۰ خودرو با پلاک غير بومي از ۲۴ مرداد تاکنون به مبدا بازگردانده و ۱۹ هزار و ۸۵۲ دستگاه خودرو نيز اعمال قانون شدند.
سرهنگ عبادي همکاري مردم در اجراي طرح منع تردد خودرو‌ها در تعطيلات اخير را خوب ارزيابي کرد و گفت: تردد خودرو‌هاي بومي براي رفتن به ييلاقات در پايان هفته معضلي است که علاوه بر ايجاد ترافيک‌هاي سنگين مشکلاتي را براي کنترل محور‌هاي اصلي استان به همراه دارد.

آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today