پارس فوتبال/ علي کريمي امروز با مديرعامل و اعضاي هيات مديره باشگاه آلومينيوم اراک مذاکره مي کند تا در صورت توافق و تاييد برنامه هايش، هدايت اين تيم را در ليگ برتر بيست و يکم بپذيرد.

آلومينيوم اراک که پس از باطل کردن قرارداد عليرضا منصوريان با سعيد عباسي مديرعامل برکنار شده اين باشگاه، محرابي را به عنوان مديرعامل جديد برگزيد و بلافاصله شروع به مذاکره با گزينه هاي جانشيني عليرضا منصوريان کرد، يک نام جديد را به ليست گزينه‌هاي سرمربيگري خود افزوده است.
سيد مهدي رحمتي، جواد نکونام، سيروس پورموسوي، رضا عنايتي و رسول خطيبي گزينه هاي اصلي هدايت آلومينيوم بودند که به مرور نام‌هايي چون رحمان رضايي، حسين فرکي، هومن افاضلي، صمد مرفاوي، وحيد فاضلي و حميد مطهري به اين ليست اضافه شدند و مديران آلومينيوم که در تهران مستقر هستند، ديروز و امروز را به مذاکره با تمامي اين گزينه ها اختصاص داده‌اند.
حالا از گوشه و کنار باشگاه آلومينيوم اراک خبر مي رسد يک نام جديد به گزينه هاي هدايت اين تيم اضافه شده است؛ علي کريمي که پيش از اين نيز در دو مقطع از سوي اراکي ها نامزد هدايت آلومينيوم شده بود، يک بار ديگر به مذاکره دعوت شده تا در صورتي که تمايل به هدايت اين تيم در ليگ برتر بيست و يکم داشته باشد، با مدير عامل و اعضاي هيات مديره آلومينيوم پاي ميز مذاکره بنشيند.
با توجه به محبوبيت علي کريمي، اراکي ها تمايل دارند هدايت آلومينيوم را به او بسپارند اما کريمي تنها گزينه آنها نيست و  اگرچه يک گزينه جدي مثل سيروس پورموسوي تنها به اين دليل که فريب مشورت يک فرد نزديک به هيات مديره را خورد و با يک دلال به جلسه مذاکره رفت، از جمع گزينه ها کنار گذاشته شده و يا چند مربي ديگر به دليل شرايط سني و يا شرايط کاري مدنظر آلومينيوم نيستند اما به هر حال علاوه بر علي کريمي، نيمکت اين تيم ليگ برتري چند مدعي جوان ديگر هم دارد.
اراکي ها که گويا تمايل دارند در فصل جديد با يک مربي جوان کار کنند، عصر امروز پس از مذاکره با چند گزينه ديگر که نامشان در ليست گزينه‌هاي نهايي قرار دارد، سه مربي جوان را براي هدايت آلومينيوم نامزد خواهند کرد که يکي از اين سه نفر سرمربيگري اين تيم را برعهده مي‌گيرد، منابع خبري نزديک به آلومينيوم مي‌گويند اين سه نفر علي کريمي رسول خطيبي و سيدمهدي رحمتي هستند.
علي کريمي بلافاصله بعد از پايان ليگ بيستم از سوي مديران وقت باشگاه آلومينيوم و مشاوران آنها به مذاکره بر سر قبول هدايت اين تيم دعوت شده بود که اين مذاکره هيچ وقت انجام نشد. پس از آن در يک مقطع ديگر هم آلومينيوم مي‌خواست با کريمي پاي ميز مذاکره بنشيند که علي کريمي به دليل ابتلا به کرونا در قرنطينه بود اما حالا براي بار سوم آلومينيوم علي کريمي را به مذاکره دعوت کرده است.

آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today