ايسنا/ استاندار البرز گفت: امسال به مناسبت هفته دولت در البرز ۲۱۶ پروژه با اعتباري بيش از ۲ هزار و ۵۰۰ ميليارد تومان و ايجاد اشتغال براي يک هزار و ۵۲ نفر مورد بهره برداري قرار گرفت.

عزيزاله شهبازي، استاندار البرز اظهار کرد: امسال در اين ايام در البرز ۲۱۶ پروژه با اعتباري بيش از ۲۵۰۰ ميليارد تومان و ايجاد اشتغال براي ۱۰۵۲ نفر مورد بهره برداري قرار گرفت.
وي ادامه داد: از اين تعداد، ۱۸۸ پروژه با اعتبار ۴۳۳ ميليارد تومان در بخش دولتي و ۲۸ پروژه نيز با اعتبار ۲ هزار و ۱۱۵ ميليارد تومان به بخش خصوصي تعلق داشت.
شهبازي گفت: شهرستان ساوجبلاغ بيشترين پروژه قابل بهره‌برداري را در اين ايام دارد چراکه در مجموع در اين شهرستان ۵۱ پروژه با اعتباري بيش از ۱۳۴۹ ميليارد تومان و اشتغال براي ۲۸۵ نفر افتتاح شد.
استاندار البرز
اضافه کرد: امسال با توجه به اينکه شش شهرستان البرز در وضعيت قرمز شيوع کرونا قرار دارند و طالقان در شرايط نارنجي است، سفرهاي هفته دولت را با کمترين تراکم جمعيت برگزار کرديم که رعايت شيوه نامه هاي بهداشتي بيشتر و بهتر صورت گيرد.
وي گفت: خدا را شاکريم که تعداد جان باختگان و بيماران بستري در البرز رو به کاهش است و از روند افزايشي موج پنجم کرونا خارج شديم.
شهبازي افزود: تصميمات بسيار خوبي در ستاد ملي کرونا اتخاذ و در البرز نيز به نحو صحيح اجرايي شد که اکنون شاهد نتايج آن هستيم، اميد است که باهمراهي مردم اين روند استمرار يابد چراکه هر گونه عادي انگاري و عدم رعايت شيوه نامه هاي بهداشتي موجبات افزايش بيماران را فراهم مي کند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday