فارس/ مدير نظارت بر فرآورده‌هاي طبيعي، سنتي، مکمل و بازرسي ويژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه گفت: يک آرايشگاه زنانه در شهرستان صحنه به علت دخالت در امور پزشکي و بي‌توجهي به اصول بهداشتي پلمب شد.

کيومرث رحيمي، مدير نظارت بر فرآورده‌هاي طبيعي، سنتي، مکمل و بازرسي ويژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه امروز اظهار داشت: يک آرايشگاه زنانه در شهرستان صحنه به دليل دخالت در امور پزشکي و انجام اعمال غيرمجاز، توسط کارشناسان اين مديريت پلمب شد.
وي ادامه داد: در اين آرايشگاه اقدامات غيرمجاز مانند تزريق ژل و بوتاکس، ميکرونيديلينگ، پاکسازي صورت و... انجام مي‌شد.
مدير نظارت بر فرآورده‌هاي طبيعي، سنتي، مکمل و بازرسي ويژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه گفت: همچنين مقداري کالاي غيرمجاز  و قاچاق در اين سالن زيبايي کشف و توقيف شد.
وي متذکر شد:بايد توجه داشت که برخي از اين اعمال غيرمجاز، مانند ميکروبليدينگ به خاطر استفاده از تيغ،  درصورتي که توسط افرادي غير از پزشک متخصص و در شرايط غيربهداشتي انجام شوند با ايجاد زخمهاي سطحي و عميق روي پوست باعث عوارضي جدي مي‌شوند.
رحيمي خاطرنشان کرد: همچنين در استفاده از رنگ‌هاي غيرمجاز در تاتو، ممکن است رنگ زير پوست پخش شده و مواد خطرناک موجود در آن صدمات جبران‌ناپذيري به شخص وارد کند.
 

آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today