پليس فتا/ رئيس پليس فتا استان خراسان جنوبي اظهار داشت: متهمي که با دسترسي به حساب کاربر‌ي سامانه دانشجويي شاکي موجب بر هم زدن انظباط کلاس‌هاي مجازي شده بود، دستگير شد.

سرهنگ"‌علي محمدپور"، رئيس پليس فتا استان خراسان جنوبي بيان داشت: در پي شکايت خانم جواني مبني بر اينکه فردي ناشناس با دسترسي به نام کاربري و پسورد سامانه دانشجويي‌ام به کلاس‌هاي درسي اينجانب ورود پيدا کرده و موجب برهم زدن انظباط کلاس‌هاي مجازي شده و همچنين تمرين‌هاي درسي بنده را تغيير داده است.
اين مقام سايبري افزود: با توجه به اظهارات شاکي، پرونده‌اي در اين رابطه تشکيل شده و در دستور کار کارشناسان پليس قرار گرفت. 
سرهنگ محمدپور گفت: افسران پليس فتا با توجه به مستندات شاکي و بررسي‌هاي اوليه همچنين اقدامات فني و پليسي، متهم شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي در اين پليس حضور پيدا کرد، در پايان پرونده تکميل و به مراجع قضايي ارسال شد.
رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات استان خراسان جنوبي به هموطنان هشدار داد و گفت: به هرکسي اعتماد نکرده و اطلاعات حساب کاربري خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد، و در صورتي که افراد ديگري امور دانشجويي شما را انجام دادند بلافاصله نسبت به تغيير رمز اقدام کنيد.
اين مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان هشدار‌هاي پليس فتا را جدي بگيرند و در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت مجرمانه در فضاي ‌مجازي يا پيام‌ رسان‌هاي‌‌ موبايلي موضوع را از طريق نشاني پليس‌ فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  بخش ارتباطات مردمي گزارش کنند.

آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today