کبنا نيوز/ با وجود آنکه در روزهاي اخير ستاد مقابله با کرونا کشور لغو مصوبه «محدوديت تردد» را اعلام کرد، رئيس پليس راهنمايي و رانندگي بويراحمد از تداوم طرح منع تردد شبانه در اين شهرستان خبر داد.

با وجود آنکه در روزهاي اخير ستاد مقابله با کرونا کشور لغو مصوبه «محدوديت تردد» را اعلام کرد، رئيس پليس راهنمايي و رانندگي بويراحمد از تداوم طرح منع تردد شبانه در اين شهرستان خبر داد.
سرگرد داود بوستاني، رئيس پليس راهنمايي و رانندگي بويراحمد در اين خصوص اظهار کرد: تاکنون مصوبه از ستاد کرونا مبني بر لغو محدوديت‌ها تردد شبانه به پليس ابلاغ نشده است.
وي افزود: چنانچه ستاد کرونا اين موضوع را به ما ابلاغ کند ما ملزم به اجراي آن هستيم.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي بويراحمد ادامه داد: با توجه به تصميم ستاد ملي مقابله با کرونا، تردد از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد کماکان در تمامي معابر شهرستان با هر وضعيت کرونايي اعم از قرمز، نارنجي، زرد و آبي ممنوع است.
سرگرد بوستاني گفت: رانندگان خودروها در صورت ترددهاي غيرضروري ۲۰۰ هزار تومان جريمه خواهند شد.
وي با بيان اينکه اجراي اين طرح تا هر زماني که ستاد ملي مبارزه با کرونا اعلام کند، ادامه خواهد داشت، افزود: مخدوش کردن پلاک خودروها نيز توسط برخي رانندگان علاوه بر اينکه تخلف رانندگي است، پيگيري کيفري خواهد داشت و متخلفان علاوه بر اعمال قانون به مراجع قضائي معرفي خواهند شد.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي بويراحمد در خصوص منع تردد شبانه کرونايي از ساعت۲۲ تا ۳ بامداد بيان کرد: منع تردد شبانه همچنان ادامه دارد و مردم اين محدوديت را رعايت کنند تا جريمه نشوند.

آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today