فکر شهر/ دبير ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بيماران بستري در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌هاي استان بوشهر به ۲۷۲ نفر رسيد.

سعيد کشميري، دبير ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ بيمار جديد در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌هاي استان بوشهر بستري‌شده‌اند که از اين تعداد ۱۲ مورد به کرونا مثبت، قطعي است.
وي با اشاره به اينکه اکنون ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌هاي ويژه هستند، افزود: از اين مجموع موارد بستري در بخش‌هاي ويژه کرونايي، ۲۳ نفر در وضعيت حاد اين بيماري قرار دارند.
کشميري درباره نتايج موارد فوتي ناشي از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بيان کرد: متاسفانه امروز چهار مورد فوتي ناشي از ابتلا به کرونا سه آقا با ۸۴، ۶۶ و ۶۵ سال سن با سابقه بيماري زمينه‌اي کليوي، قلبي، فشار خون و ديابت و يک خانم با ۷۷ سال سن با سابقه بيماري زمينه‌اي فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسيد.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۶۱ بيمار نيز باحال عمومي خوب از بيمارستان‌هاي استان بوشهر ترخيص شده‌اند، که از اين تعداد ۴۴ نفر از آن‌ها مثبت قطعي بوده ‎اند.
کشميري گفت: تا کنون ۱۹۱۵ نفر از ابتداي شيوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به اين ويروس جان خود را از دست داده اند. 
دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: از آغاز شيوع کرونا تاکنون ۸۴ هزار و ۴۲۱ نفر در استان بوشهر به اين ويروس مبتلا شده‌اند.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar