ايرنا/ نماينده مردم ساوه و زرنديه گفت: تيم خوشه طلايي يکي از افتخارات بزرگ شهرستان ساوه و استان مرکزي بوده و نبايد به علت مسائل مالي واگذار شود که در همين راستا اقداماتي انجام شده است.

حجت‌الاسلام محمد سبزي، نماينده مردم ساوه و زرنديه در نشست ورزشکاران با مسئولان شهرستان ساوه، اظهار کرد: تيم فوتبال خوشه طلايي براي ساوه افتخاري بزرگ است و نبايد به علت کمبود اعتبارات واگذار شود، در همين راستا جلسه‌اي برگزار و مقرر شد سيلوهاي غيرفعال شهرستان احيا و ايجاد درآمد شود تا مشکلات مالي اين تيم برطرف شود.
سبزي بيان کرد: مسئولان بايد وظايف خود نسبت به امر ورزش انجام دهند که در تلاش هستيم در برنامه هفتم توسعه، درآمد و سهمي پايه‌ براي شهرستان در نظر گرفته شود که کمک مطلوبي براي شهرداري و بخش ورزش شهرستان است.
نماينده مردم ساوه و زرنديه ضمن تاکيد بر ورود صاحبان صنايع در بخش ورزش و حمايت از ورزشکاران، تصريح کرد: ورزش به عنوان يک اقتصاد در دنيا مطرح است و نبايد فساد و رانت در اين حوزه وارد شود.
سبزي گفت: از مجموع ۳۴۰ ميليارد تومان بودجه تخصيصي به استان مرکزي، ۹۸ ميليارد تومان سهم شهرستان هاي ساوه و زرنديه است و توزيع عادلانه اعتبارات در دستور کار است.
در پايان اين نشست جمعي از ورزشکاران شهرستان ساوه با اهداي لوح تقدير شدند.

آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today