دادگستري خوزستان/ رئيس کل دادگستري خوزستان گفت: سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليکي با همکاري سازمان ثبت اسناد و املاک استان در تسريع و رفع موانع صدور اسناد مالکيت منازل اهالي کوي مدرس اهواز تلاش کنند.

حجت الاسلام صادق مرادي، رئيس کل دادگستري خوزستان در نشست پيگيري صدور اسناد مالکيت کوي مدرس(خروسيه) اهواز با حضور جمعي از مسئولان استان بيان کرد: با توجه به اينکه منازل منطقه محروم کوي مدرس اهواز فاقد سند هستند و افراد سود جو و زمين خوار به دنبال تصاحب زمين ها و منازل مردم محروم اين منطقه هستند، لازم است با همکاري تمامي دستگاه هاي مرتبط در اسرع وقت موانع و مشکلات سند مالکيت اين منطقه را برطرف کنند.
وي افزود: بايد طرح سنددار شدن منازل و زمين هاي اهالي کوي مدرس اهواز با جديت تا حصول نتيجه مطلوب پيگيري شود و اگر ايرادات و يا مشکلاتي در ادامه اين طرح به وجود آمد با راهکارهاي مناسب آن را رفع کرد.
رئيس کل دادگستري خوزستان گفت: بايد اهالي اين منطقه از مزاياي طرح سنددار کردن منازل مطلع شوند و در اين خصوص مي توان از ظرفيت گروه هاي جهادي استفاده کرد.
حجت الاسلام و المسلمين مرادي بيان کرد: اهالي اين منطقه لياقت بهترين خدمت رساني را دارند و دستگاه قضايي استان با جديت پيگير رفع مشکلات آنان است و انتظار مي رود شهروندان کوي مدرس همکاري لازم را با دستگاه هاي متولي براي رفع مشکلات اين منطقه داشته باشند.
معاون امور عمراني استانداري خوزستان پيش از اعلام کرده بود که آمار مشخصي از خانه‌هاي فاقد سند در اهواز و مناطق پيراموني آن در دست نيست و با تشکيل کميته تسهيل براي صدور سند،ساماندهي و نيز نوع مالکيت اين خانه‌ها تصميم‌گيري مي‌شود.

آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today