فارس/ نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: مشکلات توليدکنندگان و صنعت‌گران استان اردبيل را به‌صورت ملي از مديران پيگيري مي‌کنيم.

علي نيکزاد، نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي اظهار کرد: مشکلات توليدکنندگان و صنعت‌گران استان اردبيل را به‌صورت ملي از مديران پيگيري مي‌کنيم و اين جلسات را در سطح ملي نيز در بخش‌هاي مختلف براي حل مشکلات توليدکنندگان استان تشکيل خواهيم داد.
وي با تاکيد بر همکاري کامل سيستم بانکي با توليد‌کنندگان و صنعت‌گران افزود: صورت‌جلسه اين نشست تا حصول نتيجه پيگيري خواهد شد.
تکميل زيرساخت‌ها براي کمک به حضور سرمايه‌گذاران و امکان تبادل کالا است
نماينده مردم اردبيل، نير، نمين و سرعين بيان کرد: تلاش ما در تکميل زيرساخت‌هايي مانند راه‌آهن، بزرگراه سرچم، فرودگاه و افزايش پروازهاي آن، براي کمک به حضور سرمايه‌گذاران و امکان تبادل کالا و... است.
نيکزاد با اشاره به لزوم حمايت تمامي مديران و دولت از بخش خصوصي و بيان اين‌که هر هفته در يک صفحه وضعيت صنعت گزارش داده شود، گفت: اين جلسات را به‌صورت مستمر با حضور مديران ذي‌ربط تشکيل خواهيم داد.
گفتني است، نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي در اين نشست مسايل و مشکلات حاضرين را بررسي و به‌صورت تلفني از مديران کشوري و استاني پيگير شد.


آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today