ايسنا/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي تبريز با صدور پيامي از همراهي مردم در کنترل موج پنجم کرونا در آذربايجان شرقي قدرداني کرد.

متن پيام دکتر محمدحسين صومي به شرح زير است:
هوالعليم
ساکنين محترم شهرستان‌هاي آذربايجان شرقي 
با سلام واحترام
خدايي را سپاس مي‌گوييم که با همت و تلاش صادقانه و مسئولانه مدافعان سلامت و همراهان مخلص از نيروهاي سپاه پاسداران،‌ ارتش نيروي انتظامي، هلال احمر، شهرداري‌ها، بسيجيان، دانشجويان و طلاب، صداوسيما و اصحاب رسانه و پشتيباني جدي نماينده محترم ولي فقيه در استان و استاندار ارجمند و مديران استاني و شهرستاني و همچنين حضور بزرگوارانه شما هم استاني‌هاي بزرگوار، تابستان امسال دو نتيجه غرور آفرين محقق شده است.  
اول اين‌که موفقيت در کنترل موج پنجم کرونا در استان با عوارض کمتر انجام‌ گرفته زيرا خوشبختانه(بروز بستري و فوتي) در حد ۶۰ درصد اعداد پيش بيني شده به ازاي جمعيت متوقف شده است.
دوم نيز انجام وکسيناسيون ۶۰ درصدي افراد بالاي ۱۸ سال استان تا اين لحظه که موفقيت ارزشمندي است.
حال به نمايندگي از کساني ‌که در طول ۱۹ ماه گذشته شبانه روزي براي تامين سلامت جامعه از جان مايه گذاشتند، دست ياري به سوي شما ملت عزيز دراز مي‌کنم و انتظار دارم با تمام توان خويش منسوبين و دوستان و همسايگان واکسينه نشده را به حضور در مراکز واکسيناسيون ترغيب کنيد.
کنترل اپيدمي و حذف موج‌هاي بعدي با ايمن سازي اکثريت قاطع شهروندان ميسر خواهد شد، بنابراين هرکس بدون دليل منطقي واکسن نزند مي‌تواند به کانون انتشار ويروس تبديل شود. 
همکاران من در بيش از ۱۰۰۰ خانه بهداشت، مرکز سلامت و پايگاه تجميعي منتظر شما مردم عزيز هستند لطفا به اين خواسته علمي و مسوليت اجتماعي بي‌تفاوت نباشيم.

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today