باشگاه خبرنگاران/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان مسجدسليمان از تداوم عمليات واکسيناسيون شهروندان عليه کرونا در اين شهرستان بدون محدوديت سني خبر داد.

ولي الله شرفي، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسليمان درخصوص آخرين وضعيت تزريق واکسن کرونا در اين شهرستان اظهار کرد: از فردا همه شهروندان بالاي ۱۸ مي‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام واکسيناسيون کرونا به نشاني salamat.gov.ir ثبت نام و نسبت به دريافت واکسن کرونا اقدام کنند.
او با بيان اينکه محدوديت سني براي واکسيناسيون کرونا در خوزستان وجود ندارد، افزود: همه افراد واجد شرايط در مسجدسليمان از فردا واکسينه مي‌شوند که دليل عمده اين تصميم، کار موفق دانشگاه علوم پزشکي در واکسيناسيون است و تا کنون بيش از ۲ ميليون و ۹۶ هزار نفر در استان و همچنين بيش از ۵۰ هزار نفر در اين شهرستان، واکسينه شده اند.
شرفي رعايت فاصله اجتماعي، استفاده از ماسک، شست و شوي مکرر دستها، خودداري از برگزاري مراسم عروسي، فاتحه خواني، دورهمي‌هاي خانوادگي و تجمع‌هاي غيرضروري، اجتناب از حضور در اين تجمع‌ها و همچنين ماندن در خانه را مهم‌ترين عامل مصون ماندن از ويروس کرونا عنوان کرد و اظهار داشت: با همکاري همگاني مي‌توان بيماري کوويد۱۹ را مديريت و ريشه کن کرد.
 
 

آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today