تسنيم/ امام‌جمعه کرج با بيان اينکه قانون بايد ملاک اقدامات باشد، گفت: به کارگيري افراد بدون رعايت ضوابط قانوني خوداري شود.

آيت‌الله سيدمحمد‌مهدي حسيني‌ همداني، امام‌ جمعه کرج در خطبه‌هاي نماز‌جمعه امروز کرج با  اشاره به جنگ تحميلي به ايران اسلامي توسط رژيم بعث عراق‌، اظهار کرد: اين جنگ با هدف براندازي نظام نوپاي اسلامي راه افتاد و خيال خام ديکتاتور عراق براي پيروزي خيالي يک هفته اي به سرانجام نرسيد.
وي با بيان اينکه بيش از 30 کشور از عراق در مقابل ايران در جنگ حمايت کردند، افزود: اين کمک ها در طول جنگ ادامه يافت و 48 هلي کوپتر ايران در آن زمان به عراق داده شد تا در مقابل ايران قرار گيرد.
نماينده ولي‌فقيه در استان البرز با بيان اينکه جنگ يک هفته اي 8 سال طول کشيد، بيان کرد: 5 ميليون ايراني در اين جنگ شرکت مستقيم داشتند و براي دفاع از وطن در مقابل صدام به ميدان آمدند.
حسيني‌ همداني با اشاره به اينکه درس‌ها و آثار 8 سال دفاع مقدس بايد در اذهان عمومي باقي بماند، بيان کرد: آثار جنگ گنجي است که بايد از آن استفاده کرد و دشمن با ايجاد شبهات و تحريف  به دنبال رشادت‌هاي جنگ است.
امام‌ جمعه کرج با بيان اينکه جنگ نابرابر با مقومت کم نظير مردم ايران در جهان ماندگار شد، ادامه داد: دستاوردهاي داخلي منطقه اي و بين المللي اين حماسه عظيم بايد بازگو شود تا دشمنان نتوانند دست به تحريف آن زنند.
وي با تقدير از  مقابله نيروي زمين سپاه با تروريستها در خارج از مرزهاي ايران، تصريح کرد: نقشه دشمنان براي ايجاد اختلاف در بين کشورهاي همسايه با اين اقدام ناکام ماند.
حسيني‌همداني با اشاره به شکست‌هاي آمريکا در منطقه و جهان متذکر شد:  از بين رفتن سيطره رژيم صهيونيستي از دستاوردهاي دفاع مقدس است و به فضل پرودگار اين له ننگ بشريت  از صحنه روزگار محو مي‌شود.
امام‌ جمعه کرج با بيان اينکه هنوز مسئله نان در استان البرز حل نشده  است با اشاره به دستورات رئيس جمهور در  زمينه رفع مشکلات نان، گفت: دستگاه‌ها هم اين موضوع را بهم حواله مي دهند و  با بررسي متوجه شدين که شيطنتي در اين زمينه در حال انجام است.
وي با اشاره قانون و دستور العمل را به درستي اجرا کنيد و  مردم را اذيت نکنيد،ادامه داد: حتي زمان باز و بسته شدن نانوايي‌ها داراي هرج و مرج و بي نظمي است و اين موضوع به دلخواه انجام مي‌شود.
حسيني‌همداني با بيان اينکه از به کارگيري افراد بدون رعايت ضوابط قانوني و مقررات خوداري شود، گفت: اين موضوع امتحان بزرگي براي مسئولان است و بايد در اين زمينه در روز جزا و حساب و کتاب جوابگو باشند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday