ايسنا/ رئيس گروه پيش‌بيني اداره‌ کل هواشناسي آذربايجان شرقي گفت: در برخي نواحي به ويژه نواحي شمالي استان، احتمال بارش رگباري باران و رعد و برق وجود دارد و دماي هوا نيز به طور نسبي کاهش خواهد يافت.

محمد اميدفر، رئيس گروه پيش‌بيني اداره‌ کل هواشناسي آذربايجان شرقي اظهار کرد: بر اساس آخرين اطلاعات نقشه‌ها و مدل‌هاي هواشناسي، طي امروز با گذر سامانه‌ ضعيف بارشي از نواحي شمالي استان از جمله جلفا، مرند و هاديشهر موجب افزايش ابر و وزش باد گاهي تا نسبتاً شديد خواهد شد.
وي ادامه داد: از فردا تا اواخر هفته با عبور سامانه‌ي بارشي، جوّي پايدار پيش بيني شده و دماي هوا نيز به طور نسبي افزايش خواهد يافت.
رئيس گروه پيش‌بيني اداره‌ کل هواشناسي آذربايجان شرقي در خصوص حداکثر و حداقل دماي تبريز گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته، حداکثر و حداقل دماي تبريز به ترتيب ۲۸ و ۱۳ درجه‌ سانتي‌گراد بود و دماي فعلي آن نيز ۱۸ درجه است که نسبت به ديروز يک درجه کاهش يافته است.
اميدفر در پايان در رابطه با خنک‌ترين و گرم‌ترين شهر استان، تاکيد کرد: گرم‌ترين و خنک ترين شهرهاي استان به ترتيب ميانه با ۳۳ درجه و سراب با شش درجه بالاي صفر هستند.

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today