فارس/ مديرکل استاندارد استان البرز با بيان اينکه البرز نخستين استاني است که صدور گواهي نامه‌‌هاي آسانسور را به صورت الکترونيکي انجام مي‌دهد، گفت: اين اقدام علاوه بر افزايش ميزان رضايت متقاضيان ميزان جعل گواهي استاندارد را به صفر رسانده است.

امير حسين محتشم، مديرکل استاندارد استان البرز اظهار کرد: ۱۱۶۰ نفر در سامانه مديريت بازرسي آسانسور استان جهت اخذ گواهي استاندارد ثبت‌نام کرده است؛ در همين مدت تعداد ۸۶۷ گواهي استاندارد بصورت الکترونيکي صادر و به شهرداري‌هاي استان اعلام شده است.
وي بيان کرد: استان البرز اولين استاني بوده که صدور گواهي نامه‌‍هاي آسانسور را در کشور به‌صورت الکترونيکي انجام داده و در در حال حاضر ششمين سال پياپي بوده که شهروندان در مرحله اخذ پايان کار نيازي به حضور فيزيکي در اين اداره کل نداشته و مستقيما از شهرداري‌ها،گواهي‌هاي آسانسور خود را به‌صورت الکترونيکي دريافت و مشاهده مي‌نمايند.
محتشم يادآور شد: ميزان جعل گواهي در استان به صفر رسيده و خدمات الکترونيکي موجب رضايت شهروندان به لحاظ تسريع در کار و جلوگيري از اتلاف وقت آنان شده است.
مديرکل استاندارد استان البرز از تمامي فعالان صنعت آسانسور خواست تا با همياري و همکاري بيشتر، گامي بزرگتر در راستاي استانداردسازي اين صنعت در استان برداشته شود.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday